Haleluja!:)

19. listopadu 2011 v 0:02 | Miška |  Others
Vytrpěla jsem si už hodně a teď,teď si užívám krásu života.Jsem šťastná jak snad nikdy.
Hodně lidí by řeklo ,á Míša je zamilovaná' ..je to kec,zamilovaná být můžu,ale k čemu mi to je,když mě nechce?Akorát trpím a lámu si hlavu s tím,proč dá přednost někomu jinému.Brečím v rohu,když se s druhou směje.
Já bych to řekla asi takhle: ,,Á Míša má přítele,je vidět,že je zamilovaná'...podstatná část věty:)Ne každý,kdo je zamilovaný,je opravdu šťastný.
Tímto jsem vám odkryla část svého osobního života.A jsem ráda,potřebovala jsem se vypsat.Takže pokračujeme a víte co?Nemusíte to přece číst,nikdo vás nenutí.

Nikdy jsem si tak úžasnej pocit nedokázala představit.Snila jsem o něm celou věčnost,ale nikdy jsme nevěděla,co se ve mně bude dít.Nikdy jsme nevěděla,jak nádherný to bude.
Ne nadarmo se říká,že až přijde ten pravý,tak to zaručeně poznáš.Měla jsem před tím už pár kluků,ale tak úžasně jsem se nikdy necítila.
Teď to nemusím být já,kdo vždycky první napíše,kdo první řekne miluji tě a nemusím se spokojit jen s odpovědí ,já tebe taky'…Je první člověk,kterej mi dokázal,že mě opravdu miluje.A po tak krátké době.Jsem si už teď jistá,že s ním chci být pořád,že s ním bych dokázala udělat cokoliv a kdekoliv.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terry Terry | Web | 19. listopadu 2011 v 0:17 | Reagovat

No KONEČNĚ se netrápíš a KONEČNĚ jsi šťastná :-) Přeju ti to, ty si to zasloužíš ;-) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama