Excuses aux lecteurs

20. října 2011 v 15:49 | Miška |  Writing
Omlouvám se za svou obrovskou neaktivitu..
radši ty dny ani nepočítám,protože bych si musela nafackovat.Což by nešlo,protože modřiny po celém těle mít nehodlám a hned vám taky řeknu proč.

Á je to tady,minulým pátkem,přesněji o půl jedenácté večer končila 6. lekce tanečních,z čehož vyplývá,že nastane prodloužená.Teto pátek máme pauzu,za což jsem vděčná,ale 28.října nastane obrovská společenská událost,na kterou se na jednu stranu těším,ale na druhou mám husinu po celém těle.Nervozita na mě padla už minulý pátek po skončení 6-té lekce,když jsem se zapoměla domluvit,s kým tam vlastně půjdu.Byla jsem nesmírně vděčná Romanovi,který mě pozval.Je sice pravda,že jsem měla v plánu úplně někoho jiného,ale to je čistě jen a jen moje blbost.

Ve čtvrtek,tj. za týden si jdu vyzvednout šatičky,ve kterých bduu vypadat jako blbec,protože Michalka si zarezervovala princeznovské šatičky a okolo sebe se dozvídá,že některé slečny jdou i v krátkých.Jedinné co mě zatím utěšilo byla věta Tínky,která mi řekla,že je má taky.Aneb nebudu tam jao blbec sama.

Dneska jsem objednaná na 16:00 ke kadeřnici.Vlastně ani nevím,co si nechám udělat.Jedinné co mě uklidňuje při pomyšlení na to že je přesně 15:45 je to,že sedím u maminky v kanceláři,a že kadeřnice je přes ulici.Jinak se obávám,že bych to vážně nestihla.Nechtěla jsem si dělat nic nového,abych na fotkách z prodloužené nevypadala jako totální bláznen->experimenty necháme na pozděj.

Myslí,že to pro dnes bude vše,nikoho nebaví číst ty nechutně dlouhé články.Jinak ještě musím pozanmenat,že mě těší vaše návštěvnost.Ikdyž jsem nic nepřidávala snad týden,pravidělně jsem se dívala na hlavní stránku blogu a vždycky tam bylo minimálně 20lidí,což mě hřeje u srdce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terry Terry | Web | 21. října 2011 v 15:57 | Reagovat

Tak by jsi byla originál :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama