Pro Terezku:)

25. dubna 2011 v 20:45 | Michalína |  Michalína dělá radost
Jednoho pátečního dopoledne si Miška udělala výlet do cukrárny,který mě nicméně vyšel velice draho,a při té příležitoti koupila i nějaké látky na další mašle.Po návratu domů jsem se okamžitě vrhla na šití,protože večer jsem byla pozvaná k Terezce a ještě jsem pro ni neměla hotov dárek o_oSamozřejmě,že jsem o5 nestíhala:D a proto dojela s menším spožděním,ale přece:)

Na mašličku už si Terezka před tím barvy vybrala,takže to nebylo zase takové překvapení.Tak tahle mašlička byla úplně první co jsem kdy někomu darovala:) Myslím si,že Terka měla radost a také myška,na které mašlička přebývá:)

teď už ale dobrou noc.Michalína:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tereza Tereza | Web | 25. dubna 2011 v 20:57 | Reagovat

Zvu ke čtení romantické osmidílné e-knihy pro dívky o Marině, která musela do vílího gymnázia a v něm potkala elfy, víly, mořské panny, nágy (napůl lidi, napůl hady), dryády, kentaury. Mezi nimi hledá matku a svou lásku. Netuší, že je vílí princeznou a proč se jí ve snu zjevil jednorožec.
Ještě měsíc bude první kniha na blogu, pak ji autorka smaže, protože vychází knižně. Sekunda a tercie zatím na blogu zůstanou. Čte se zdola na pokráčko od 1 až do 39.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama